Dane kontaktowe

  • BiP Sp. z o.o.
  • Piaskowo 11a, 64-500 Szamotuły
  • Telefony:
    tel: + 48 61 63 42 167
    tel: + 48 61 63 42 166
    tel: + 48 61 63 42 165
  • Fax: 61 29 26 144
  • Email: biuro@bipcompany.eu
  • Biuro handlowe: Szamotuły GLOB Dworcowa 39
  • Serwis: Przeźmierowo Ogrodowa 9
  • NIP 7872090880
  • KRS 0000362946
  • REGON 301512997
  • kapitał zakładowy 5000zł
  • konta bankowe:
    PLN 46 1750 1019 0000 0000 1276 2957
    EUR 18 1750 1019 0000 0000 1276 2976
    USD 93 1750 1019 0000 0000 1276 2984
    SWIFT RCBWPLPW

Napisz do nas

Proszę pozostaw imię i nazwisko

Zadaj pytanie.

Sekretariat

Julia Ślotała
Telefon: +48 61 634 21 00
Email: julia.s@bipcompany.eu

Dział handlowy

Dział handlowy

Skarupska - Pikusa Iwona
Telefon: +48 61 634 21 10
Komórka: 667 400 900
Email: iwona@bipcompany.eu

Dział handlowy

Arkadiusz Buda
Telefon: +48 61 634 21 10
Komórka: 782 400 100
Email: arek.b@bipcompany.eu

Dział exportu

Lazorko Vasylyna
Telefon: +48 61 634 21 20
Komórka: 726 700 300
Email: lena@bipcompany.eu

Dział exportu

Adam Nowak (EN)
Telefon: +48 61 634 21 20
Komórka: 663 600 100
Email: adam@bipcompany.eu

Dział exportu

Przemysław Bąk (DE)
Telefon: +48 61 634 21 20
Komórka: 726 700 200
Email: przemyslaw.b@bipcompany.eu

Dział exportu

Stanisław Piernik (EN)
Telefon: +48 61 634 21 20
Komórka: 723 400 900
Email: stanislaw.p@bipcompany.eu

Dział importu

Mateusz Łopata
Komórka: 726 700 400
Email: mateusz.lopata@bipcompany.eu

Dział serwisu

Kierownik serwisu

Krzysztof Jóźwiak
Komórka: 695 800 400
Email: krzysztof.j@bipcompany.eu

Dysponent serwisu, dział części zamiennych

Dawid Jankowski
Komórka: 721 900 400

Magazyn

Kierownik magazynu

Małgorzata Majewska
Komórka: 723 900 400
Email: magazyn@bipcompany.eu

Pracownik handlowo-magazynowy

Waldemar Jankowski

Kadry i Księgowość

Specjalista do spraw kadr i płac

Marta Szymkowiak
Komórka: 695 800 700
Email: marta.s@bipcompany.eu

Księgowość

Joanna Kaczmarek
Komórka: 693 800 700
Email: joanna.k@bipcompany.eu

Dział marketingu

Specjalista d/s marketingu

Joanna Antoniewicz
Komórka: 782 400 200
Email: joanna.antoniewicz@xland.pl